Na motocyklech ČZ do celého světa


Kniha návštěv

Datum: 13.05.2018

Vložil: StephenHet

Titulek: Jarle Thorsen Unaico Reviews

Jarle Thorsen Truth, Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD, Jarle Thorsen, Jarle Thorsen SiteTalk, Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD

—————

Datum: 26.02.2018

Vložil: LatonyaLials

Titulek: XEvil will crash worldwide internet

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.

—————

Datum: 02.08.2016

Vložil: Honza R

Titulek: Neví někdo?

Občas, za jízdy, tak jednou za 20km, se z motoru mé ČZ175/477 ozve několik sekund trvající hnusný hlasitý pazvuk, jako když dáš do plechové piksle ložiskové kuličky a zatřepeš. Skoro čekám, že se to rozletí nebo zasekne, ale kupodivu nic z toho se nestane a motorka jede v pohodě dál. Jakoby někde v převodovce bylo nějaké kolečko na hřídeli nezaaretované a občas naráželo do sousedního. Nestalo se vám to někomu taky? Co s tím?

—————

Datum: 08.11.2015

Vložil: Mirek

Titulek: Dotaz

Ahoj chci se optat,mate nekdo skusenosti jaka spinaci skrinka pasuje na ČZ 175/477 na normalni klic a ne Bosch? Diky

—————

Datum: 08.01.2014

Vložil: Zdenek

Titulek: Muj prvni motocykl

byl CZ175/477 vyrobeny v r.1971. Pred tim nez jsem odesel ze stare vlasti najel jsem na nem 36tisic km s jednou vymenou valce a krouzku; jinak to byla vyborna masinka na nauceni se jezdit. Zde v Kanade mam jiz druhou Hondu, ale byt zde schopna CZ nebo Jawa, urcite bych ji uvazil. Cesi umi delat kvalitni praci.
Sportu zdar!

—————

Datum: 08.02.2013

Vložil: Honza R

Titulek: Co vy na to?

Zdar autore webu, máš to pěkný, pro nás čezeťáky hezké počtení i pokoukání. Mám taky ČZ 175/477 a je to dokonce model určený k vývozu, pozná se podle kovového reflektoru Aprilia. Stroj mi dobře slouží až na jednu drobnost a tak bych byl rád, kdybys mi k tomu ty popř někdo z dalších čezeťáků mohl něco poradit. Tahleta čz má solidní výkon, ale zjevně toho dosáhli vyladěním motoru hlavně ve vyšších až maximálních otáčkách. Ale to já nepotřebuju, jezdím s ní pohodově kolem 60 km/ hod a tam zase moc netáhne. Starší motorky se chovaly právě opačně, v nízkých otáčkách táhly jako ďas, ale do vyšších se jim moc nechtělo. Ale já bych to tak chtěl i za cenu snížení maximálního výkonu. Vlastně jde o to změnit průběh momentové charakteristiky aby se posílil moment v nižších otáčkách na úkor oslabení ve vyšších. Nevíte náhodou někdo, jak by se toho dalo u této ČZ 175/477 dosáhnout?

—————

Datum: 26.03.2015

Vložil: Palo

Titulek: Re: Co vy na to?

Zmenou rozety

—————

Datum: 02.08.2016

Vložil: Honza R

Titulek: Re: Re: Co vy na to?

To mě taky napadlo, ale to je trošku o něčem jiném, tím se pro všechny obrátky zvýší krouťak na zadním kole a sníží rychlost. Já ale potřebuji změnit průběh momentové charakteristiky.

—————

Datum: 25.07.2016

Vložil: Libor

Titulek: Re: Co vy na to?

Trošku uber na předstihu.

—————

Datum: 02.08.2016

Vložil: Honza R

Titulek: Re: Re: Co vy na to?

To jsem zkusil, ale dopad je nepatrný.

—————